بستن فهرست
عضویت در باشگاه
اولین نفری باشید، که مطلع می شود!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیــــاری از موارد جــــــذاب دیگر،عضوی از کسانی باشید که خبرنامه ما را دریافت می کنند .

تجهیزات نصب

پایه های خودتراز شونده راشاوود

صنعت ساختمان در جهان، امروزه شاهد تحولات شگرفی در زمینه ی فن آوری و سرعت بخشیدن به روند ساخت و ساز است که این پیشرفت با بکارگیری تکنیک های نوین و دوری از روش های سنتی، موجب کاهش زمان اجرای پروژه های ساختمانی شده و علاوه بر صرفه جویی، دستیابی به استانداردها، استحکام و ایمنی را نیز به همراه دارد.

پایه های راشاوود با کلاهک خودتراز شونده و قابلیت تنظیم ارتفاع از 3.75 تا55 سانتیمتر، برای سطوح خارجی شیب دار مانند پشت بام و تراس و فضاهای خارجی ساختمان که توسط ایزوگام و یا قیرگونی ایزوله شده اند، راه حلی مناسب و بی همتا است.

پوشش های سنتی به سبب تردد و تابش مستقیم آفتاب آسیب پذیر بوده و معمولا غیرقابل استفاده هستند. در عین حال منظره ناخوشایندی نیز در پشت بام ها و سایر فضاها ایجاد می کنند آنچنان که اگر از پنجره طبقات بالای یک ساختمان بلند به پشت بام ها یا تراس های اطراف نگاه کنیم، شاهد هزاران مترمربع فضای بدون استفاده و کسل کننده در چهره شهر خواهیم بود. در تعدادی از بناها، سطوح خارجی پس از ایزولاسیون (ایزوگام، قیرگونی و...) با لایه ای از سنگ متحمل وزن زیادی شده است که در صورت نیاز به تعویض و تعمیر لایه ایزولاسیون مخارج زیاد و جمع آوری پوشش مذکور را به دنبال خواهد داشت.

پایه های راشاوود بدون مشکلات ذکر شده زمینه استفاده از انواع چوب ترمو را فراهم می کند که نتیجتا پشت بام، تراس و سایر فضاهای دیگر شما به محلی دلپذیر و قابل استفاده تبدیل می شود.  

مزایای پایه های خودتراز شونده

کلاهک خودتراز شونده می تواند تا 5 درصد شیب کف مورد نظر را اصلاح کند

پایه ها در ابعاد مختلف و قابلیت تنظیم از ارتفاع 3.75 تا 55 سانتیمتر را دارا می باشند

مقاوم در برابر حرارت از 40- تا 120+ درجه سانتیگراد

مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش

قابلیت تحمل فشار تا 1200 کیلوگرم

ساخته شده از مواد پلی پروپیلن

سازگار با محیط زیست و قابلیت بازیافت                                                           

تصاویر

0%