بستن فهرست
عضویت در باشگاه
اولین نفری باشید، که مطلع می شود!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیــــاری از موارد جــــــذاب دیگر،عضوی از کسانی باشید که خبرنامه ما را دریافت می کنند .

درباره ما

درباره راشاوود

مجموعه بازرگانی آرتیمیس در سال 1385 با هدف عرضه ی مصالح نوین ساختمانی و با تکیه بر تجربه و توان کافی در زمینه ی ارائه خدمات مهندسی گام به عرصه های عمرانی کشور در صنعت ساختمانی نهاد. این شرکت در ابتدا با معرفی بلوک های شیشه ای جهت به کارگیری در نمای ساختمان و همچنین دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا و همزمان با ارائه محصول بلوک شیشه ای اقدام به عرضه ورقهای آلومینیومی کامپوزیت پنل با برند " آلوباند " نمود که در ادامه به حضور در پروژه های بزرگ در سطح کشور و با توجه به نیاز بازار مسکن با ثبت برند " اپل گرین " و تولید ورق های کامپوزیت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و سیستم کنترل کیفی مستمر و دقیق حضور خود را در عرصه صنعت ساختمان کشور پیش از پیش تثبیت نمود.

 

شرکت آرتیمیس با توجه به پیشرفت محصولات ساختمانی و در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به کارفرمایان محترم اقدام به تاسیس شرکت راشا تجارت نمود و از سال 1393 رسماً با برند تجاری  راشاوود  اقدام به واردات چوبهای فرآوری شده (ترمووود) جهت نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی نمود. به همین منظور با بررسی شرکت های مختلف فعال در زمینه تولید ترمووود و طی مذاکرات گسترده با شرکت های صاحب نام عرصه ترمووود اقدام به واردات و اخذ نمایندگی محصولات شرکت  Ürünleri Arin Orman  ترکیه نمود. که با این اقدام بتواند همچون سنوات گذشته سهمی قابل توجه در ارائه خدمات مهندسی به هم میهنان محترم داشته باشد.

 

گروه مهندسی راشاوود با تجهیز سیستم های مختلف در ارائه خدمات بازرگانی ، فروش، طراحی و فنی در مجموعه خود با جدیت در این مسیر در حال حرکت بوده و امیدوارند که سهمی هرچند ناچیز در بهبود سطح کیفی صنعت ساختمان در کشور عزیزمان به خود اختصاص دهد.

Certificate

0%