بستن فهرست
عضویت در باشگاه
اولین نفری باشید، که مطلع می شود!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیــــاری از موارد جــــــذاب دیگر،عضوی از کسانی باشید که خبرنامه ما را دریافت می کنند .

1395/11/26 در ساعت 14:25:57

ترمووود زبان گنجشگ یا ون

ترمووود های درخت ون یا زبان گنجشک، جزو درختان پهن برگ هستند و به عنوان چوب سخت شناخته می شوند

ترمووود زبان گنجشگ یا ون

ترمووود زبان گنجشگ یا ون

ترمووود های درخت ون یا زبان گنجشک، جزو درختان پهن برگ هستند و به عنوان چوب سخت شناخته می شوند و با چگالی بیشتر دارای مقاومت بیشتری است و برای مصارفی چون کف پوش، محوطه ساختمان ها، آلاچیق و سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد و حس زیبا و نوستالژی قدم برداشتن بر روی چوب را متبلور می سازند. حتی تصور این وضعیت و تفکر در مورد آن می تواند برای انسان آرامش بخش باشد. از این رو مهندسین شرکت راشاوود برای بالا بردن سطح کیفی محصولات خود به عنوان وارد کننده چنین چوب هایی از آمریکای جنوبی که مهد پرورش درخت زبان گنجشک یا ون است با ارایه این محصول گامی فراتر از دیگر رقبای خود در بازار برداشته است تا رضایت خاطر بیشتر مشتریان را بدست آورد.

این نوع از ترمووود ها به دلیل مقاومت بالایی که در مقابل رطوبت دارند در طراحی فضاهای باز، استخر و روف گاردن بسیار پرکاربرد هستند و احساس گرما و آرامش را منتقل می کنند.

در واقع امروزه چوب در خانه جایگاه ویژه ای دارد، درختانی که گاه برای بودن در کنار آنها مسافت زیادی را طی می کنید اکنون در خانه های ما می توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

نظر جدید
شما هم نظر دهید: